Usługi dla ciężarówek i flot

Pojazdy o dużych gabarytach? No problem!

 

Detailing to nie tylko samochody osobowe i motocykle. To również świat pojazdów wielkogabarytowych. W Rocco Car w ramach współpracy z mistrzami detailingu DetailKing dysponujemy odpowiednią powierzchnią pozwalającą nam zająć sie równie dobrze Twoją ciężarówką, jak i samochodem osobowym.

Wszystkie zabiegi dotyczące samochodów osobowych, opisane w sekcji DETAILING – mogą odnosić się również do Twojej ciężarówki. Możemy nawet zaopiekować się całą Twoją flotą.

 

Dla higieny i bezpieczeństwa pojazdów flotowych warto często przeprowadzać OZONOWANIE kabin. Również serwis klimatyzacji bardzo się przydaje, gdyż w nieużywanej klimatyzacji mnożą się drobnoustroje

 

Przestrzeń do oklejenia ciężarówki, autobusu lub całej Twojej floty? W Rocco Car! 

 

 

A może potrzebujesz miejsce dla Twojej agencji reklamowej, aby okleić swój tabor? Rocco Build to idelane miejsce, gdzie oklejenia można dokonać w bardzo dobrych warunkach, i w odpowiedniej temperaturze.

 

 

Nasza Misja

Rocco Car nadaje całkowitą młodość Twojemu pojazdowi. Stawiamy nie tylko na świadczenie perfekcyjnych usług, ale na krzewienie dobrze pojętej KULTURY SAMOCHODOWEJ, która nie musi kłócić się z ekologią i dbałością o planetę. Samochody potrafią DAWAĆ RADOŚĆ!

%

Zadowolenie naszych Klientów

Usługi dostępne dla wszsytkich

Wykonanych usług

Dlaczego detailing?

Coraz wiecej z nas zdaje sobie sprawę, że systematyczne dbanie o nasz pojazd nie tylko daje nam przyjemność i satysfakcję, ale również p[o prostu podnosi wartość rynkową. Detailing jest zatem nie tylko kosmetyką, ale również INWESTYCJĄ we własny pojazd.