Detailing Kamperów, vanów i busów

Detailing dla kampera, busa albo vana? No problem!

 

Detailing to nie tylko samochody osobowe i motocykle. To również świat pojazdów wielkogabarytowych. W Rocco Car dysponujemy odpowiednią powierzchnią pozwalającą nam zająć sie równie dobrze Twoim kamperem, busem albo vanem. Detailing kampera to dodanie Ci blasku na drodze.

Wszystkie zabiegi dotyczące samochodów osobowych, opisane w sekcji DETAILING – mogą odnosić się również do Twojego kampera, busa albo vana.

 

Przestrzeń do oklejenia vana? W Rocco Car!

 

A może potrzebujesz miejsce dla Twojej agencji reklamowej, aby okleić swój tabor? Rocco Build to idelane miejsce, gdzie oklejenia można dokonać w bardzo dobrych warunkach, i w odpowiedniej temperaturze.

 

 

Nasza Misja

Rocco Car nadaje całkowitą młodość Twojemu pojazdowi. Stawiamy nie tylko na świadczenie perfekcyjnych usług, ale na krzewienie dobrze pojętej KULTURY SAMOCHODOWEJ, która nie musi kłócić się z ekologią i dbałością o planetę. Samochody potrafią DAWAĆ RADOŚĆ!

%

Zadowolenie naszych Klientów

Usługi dostępne dla wszsytkich

Wykonanych usług

Dlaczego detailing?

Coraz wiecej z nas zdaje sobie sprawę, że systematyczne dbanie o nasz pojazd nie tylko daje nam przyjemność i satysfakcję, ale również p[o prostu podnosi wartość rynkową. Detailing jest zatem nie tylko kosmetyką, ale również INWESTYCJĄ we własny pojazd.