Usługi detailingu

Co to właściwie jest auto detailing? To składający się z wielu etapów kompleksowy proces systematycznego przywracania świetności Twojego pojazdu. Celem detailingu jest to, aby Twój pojazd był odpowiednio CZYSTY, ZABEZPIECZONY, ZAKONSERWOWANY i ODNOWIONY. Detailing skupia się zrówno na wnętrzu jak i na zewnętrzu samochodu. Działąnia detailingowe prowadzimy zarówno dla samochodów nowych jak i majacych za sobą historię. Rezultat: Otrzymujesz swój pojazd w stanie wzbudzającym podziw.

Rocco Car, dzięki współpracy z Detail King, stosuje wyłącznie kosmetyki samochodowe sprawdzone przez tego potentata rynku detailingu.

POWŁOKA CERAMICZNA

Powłoka ceramiczna wpływa korzystnie na twałosc lakieru, nadając mu pożądane cechy: szklistość, odporność na wodę i głębię koloru. Dzięki powłoce ceramicznej Twój samochód będzie bardziej odporny na działanie czynników atmosferycznych, promieni słonecznych, soli stosowanej do odmrażania dróg. Brud i kurz, a nawet… ptasie odchody będą przylegać do powierzchni w znacznie mniejszym stopniu.

RENOWACJA LAKIERU

Polega głównie na polerowaniu i naprawie drobnych uszkodzeń lakieru. Renowacja lakieru daje natychmiastowy, wizualny efekt – nie ma rys, wraca blask. Dobieramy pod kątem każdego samochodu indywidualnie rodzaj polerowania, tak, aby dać Ci najlepszy możliwy efekt.

Renowacja lakieru to powrót do stanu lakieru z chwili kiedy Twój pojazd wyjechał z salonu. Renowacja nie narusza głębszych warstw lakieru, a jedynie przywraca pierwotny blask i świetlistość powierzchni.

OKLEJANIE POJAZDU FOLIĄ PPF

Oklejanie odbywa się za pomocą specjalistycznych folii PPF które stanowią doskonałą ochronę lakieru przed uderzeniami kamieni, odpryskami, zarysowaniami czy otarciami. Stosowane przez nas folie same się regenerują – słońca i ciepłą woda powodują zabliźnianie się uszkodzeń.

Oklejenie samochodu folią nie jest procesem prostym. Przeprowadzamy je w warunkach niemalże sterylnych z prawdziwie kosmiczną precyzją. Istnieje kilka opcji laminowania samochodu:

 • front bikini – najbardziej narażona przednia część maski i błotników, przedni zderzak, lusterka iprzednie lampy,
 • pełny front (full front) – cała maska + zderzak + nadkola + lampy i lusterka,
 • lampy – ochrona przed odpryskami i matowieniem,
 • lusterka — ochrona przed zarysowaniami i otarciami,
 • klamki – ochrona przed zarysowaniami,
 • zderzaki i progi – ochrona przed otarciami parkingowymi i uszkodzeniami, powstającymi w trakcie wsiadania i transportu.

ZMIANA KOLORU SAMOCHODU

Za pomocą folii o całej gamie kolorów

REGENERACJA ELEMENTÓW SKÓRZANYCH

W Rocco Car możemy oczyścić, zabezpieczyć i zregenerować elementy samochodu wykonane w skórze. Usuniemy wizualne efakty zużycia elementów tapicerki. Znikną zadrapania, przetarcia, a nawet ubytki, tak, że nie będą się odróżniać od pozostałych elementów tapicerki.

Co jeszcze możemy zrobić w Rocco Car?

Chcesz nadać szczególnego charakteru swojemu samochodowi? Możemy wykonać dla Ciebie szereg dodatkowych usług, takich jak:

  • wypolerujemy szyby, załozymy NIEWIDZIALNĄ WYCIERACZKĘ, czyli warstwę specjalną, dzięki której deszcz będzie sam znikał z szyby Twojego auta 
  • wyczyścimy i zaimpregnujemy dach Twojego kabrioletu,
  • przeprowadzimy renowację części chromowanych,
  • wypierzemy tapicerkę a nawet pasy bezpieczeństwa
  • umyjemy silnik.

Przeprowadzimy MYCIE DETAILINGOWE

Dokładnie umyjemy Twój pojazdu, suwając naloty, owady, smołę, cząstki rdzy, osady z klocków hamulcowych, żywicę itp. Docieramy do wszelkich zakamarków: wlew paliwa, felgi, progi, listwy, rury wydechowe.

Następnie pora na DETAILING WNĘTRZA

Wewnątrz Twojego samochodu skupiamy się na wyczyszczeniu, zabezpieczeniu oraz konserwacji tapicerki, plastików i innych elementów wyposażenia. Wnętrze samochodu nabierze połysku, jak w salonie.

W ramach detailingu zajmiemy się też ELEMENTAMI PLASTIKOWYMI

 • W ruch idą pędzelki, patyczkami higienicznyne i…wykałaczki – dzięki nim dotrzemy w najmniejszą szparę Twojego ulubionego pojazdu, niosąc wszędzie czystość i zabezpieczając powierzchnie.

MOŻEMY RÓWNIEŻ BEZINWAZYJNIE PRZYCIEMNIĆ SZYBY

Promienie słońca i oczy innych kierowców przestają być problemem. To bezinwazyjny proces, bez wymontowywania szyby.

ŚWIECISZ I JEDZIESZ

Zajmiemy się też reflektorami. Usuniemy z nich rysy i zmatowienia poprawiajac komfort jazdy po ciemku.

ZABEZPIECZENIE FELG I OPON

Specjalna powłoka ceramiczna chroni felgi przed niszczącym działaniem pyłu z klocków hamulcowych i innymi czynnikami. Specjalne środki powodują, że opony wygladaja jak nowe – wraca głęboka czerń i elasyczność opon.

 

JAK MOŻEMY ZABEZPIECZYĆ NOWY SAMOCHÓD?

W Rocco Car zajmiemy się tapicerką Twojego nowego auta: Zabezpieczając wnętrze nowego pojazdu, zyskasz niewidoczną barierę przed zabrudzeniami.

Stosujemy tak dobrane produkty, że chronimy tapicerkę przed plamami.
Formuła środka zabezpieczającego wytwarza wodoodporną warstwę wokół każdego pojedynczego włókna, pozostawiając jednocześnie między nimi otwarte przestrzenie umożliwiające „oddychanie” tkaniny bądź skóry. Rozlana ciecz pozostaje w formie kropel na górze tkaniny skąd łatwo ją usunąć. Brud można łatwo zebrać odkurzaczem, a ewentualne plamy zetrzeć przy użyciu delikatnego wodnego roztworu czyszczącego.

Niewidzialna bariera pomaga zmniejszyć tarcie, przedłuża żywotność materiałów obiciowych, skóry i winylu oraz pozwala dłużej zachować ich pierwotną strukturę i wygląd.

 

DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA DETAILING W ROCCO CAR?

– podniesiemy wartość rynkową Twojego pojazdu,

– sprawimy że Twoje auto będzie bardziej trwałe

– zabezpieczymy poszczególne części pojazdu

– będziecie cieszyć się swoim autem „jak z fabryki albo salonu”

Nasza Misja

Rocco Car nadaje całkowitą młodość Twojemu pojazdowi. Stawiamy nie tylko na świadczenie perfekcyjnych usług, ale na krzewienie dobrze pojętej KULTURY SAMOCHODOWEJ, która nie musi kłócić się z ekologią i dbałością o planetę. Samochody potrafią DAWAĆ RADOŚĆ!

%

Zadowolenie naszych Klientów

Usługi dostępne dla wszsytkich

Wykonanych usług

Dlaczego detailing?

Coraz wiecej z nas zdaje sobie sprawę, że systematyczne dbanie o nasz pojazd nie tylko daje nam przyjemność i satysfakcję, ale również p[o prostu podnosi wartość rynkową. Detailing jest zatem nie tylko kosmetyką, ale również INWESTYCJĄ we własny pojazd.